Úspora

Sme experti na úsporu energie v bytových domoch. Postavili sme prvý pasívny bytový dom na Slovensku Zelené átrium v Trnave. Ľudia si často myslia, že keď sa povie úspora na energie, tak sa hovorí o 20-30%. My hovoríme o 85%. Domy tak ako ich staviame my usporia na kúrení a chladení skoro 90% energie oproti bežným domom postaveným pred rokom 2010.

zeleny-grunt-3

Komfort

Dosť bolo otváraniu okien z nutnosti. Dosť bolo prievanu a hluku z ulice. Naše domy sú perfektne vyvetrané bez prievanu, pričom do miestnosti aj v zime ide ohriaty čerstvý vzduch. Okná sú dokonale tesné. Úspora bez komfortu je zbytočná obeť. Naše domy sú komfortné vďaka úsporám. POZOR: Radové domy nemajú spoločnú stenu. Každý dom je samostatný celok a sú oddelené zvukovou izoláciou.

comfort

Investícia

Už od roku 2013 staviame podľa noriem, ktoré budú platiť v roku 2020. Pýtate sa prečo? Lebo veríme že kúpa nášho domu je Vašou dobrou investíciou. V roku 2020 cena dnes bežných domov bude klesať, lebo nebudú spĺňať požiadavky doby, zároveň cena novostavieb bude rásť lebo výstavba podľa noriem bude drahšia. Naše domy majú úplne zanedbateľné náklady na teplo a chladenie. Pri dnešných cenách hypoték, je kúpa nášho domu je vlastne najlepšie penzijné pripoistenie.

zeleny-grunt-1

Bezpečnosť a kontrola

Váš dom ovládate dotykom prsta. Vďaka technológii taphome máte váš dom pod kontrolou kdekoľvek ak máte telefón. Riadi kúrenie, chladenie, vetranie. Slúži ako alarm, dymové čidlo a kontroluje kamery v dome. Ak sa niečo v dome deje dá Vám okamžite vedieť.

Vyskúšajte si demo aplikáciu.
User: demo@taphome.com
Password: pass

taphome logo
google play
apple store
zeleny-grunt-2

Dostupnosť

Ste Hlohovčan, ktorý pracuje v Trnave alebo Bratislave? Určite už máte dosť toho čakania v dopravných zápchach pred hlohoveckým mostom. Kúpou domu na Holubyho ulici tento problém vyriešite. Zrátajte si koľko času strávite v zápchach a hneď zistíte, že každý rok strávite v zápche pred mostom spolu 20 pracovných dní. Stojí Vám to za to? Neviete tento čas využiť na hru so svojimi deťmi alebo posedenie s priateľmi? Skúste si na túto otázku úprimne odpovedať.

2000px-Dopravná_značka_A23.svg

Komunita

Človek je tvor spoločenský. Je dobrou tradíciou vidieka a malých miest, že sa ľudia poznajú, stretávajú, priatelia. Avšak často musí záťaž spoločných stretnutí znášať pani domáca. V Zelenom Grunte sme zabezpečili aby ste mali kúsok pozemku spoločného. Je to priestor pre vaše stretnutia so susedmi a hry detí.

zeleny-grunt-4

Projekt ma zaujal a mám záujem o viac informácií.

Kontaktujte ma

[]
1 Step 1
Telefón
Previous
Next

Dôverujeme len kvalitným slovenským, českým, francúzkym a nemeckým značkám.

saint-gobain-logo
taphome logo
atrea logo
rehau_logo